2016 m. gegužės 13 d., penktadienis

Misija įmanoma: sveikas ir gražus įdegis. Vita Liberata

Vita-Liberata-model-artwork
Jau ne kartą minėjau, jog nesu įdegio mėgėja. Nesuprantu deginimosi paplūdimyje (nes man tai pernelyg nuobodu), nesuprantu deginimosi soliariumuose (nes man sveikata visada bus svarbiau už tariamą grožį) ir nesuprantu kompleksavimo dėl odos baltumo (nes who cares?). Bet… nepaisant to, kad man labai gražu šviesus, gaivus, “aristokratiškas” veidas… negaliu to paties pasakyti apie kojas:). Šiek tiek įrudusios kojos man visuomet bus gražiau už baltas, kraujagyslėmis išmargintas ir celiulito papuoštas kojas, deja, dėl darbų, tingumo, saugojimosi ir nuolatinio kelnių dėvėjimo… mano kojos net ir vasaros pabaigoje dažniausiai būna baltos baltutėlės:).
wallpaper_20080610064316_3737608372
Kažkada seniai seniai, kai buvau jauna ir graži (maždaug prieš 10 metų:)), aš išbandžiau nemažai savaiminio įdegio kremų. Nepasakyčiau, kad esu labai jais nusivylusi ir nepasakyčiau, kad esu įsimylėjusi. Kadangi kūno įdegis man nėra prioritetas, tai nuomonė apie juos ir buvo tokia – JOKIA:)… kol nepradėjau rašyti tinklaraščio, neatradau liaupsinančių straipsnių apie St. Tropez ir negavau išbandyti (jei tą kelių dienų pasiprausimą įdegio žele galima vadinti bandymu:))) būtent St. Tropez produkto. Išbandžiau, didelio įspūdžio išgirtasis produktas nepadarė, taigi, kai po kelių dienų St. Tropez Lietuvoje atstovai paprašė tą jų įdegio prausimo žele grąžinti:D, aš labai nesipriešinau (nors neslėpsiu, kad toks elgesys pasirodė daugiau nei keistas:))) ir likau su beveik nepakitusia savo nuomone apie savaiminio įdegio priemones – “nieko blatno”.
Tokią savo nuomonę aš išdėsčiau ir Kristinai, Vita Liberata atstovei Lietuvoje, kai ji man parašė žinutę su pasiūlymu išbandyti naująsias savaiminio įdegio priemones. Prisipažinsiu, kad po įdomios patirties su St. Tropez aš pradėjau įtartinai žiūrėti ne tik į visus siūlymus “bendradarbiauti” ar “pabandyti”, bet ir apskritai į savaiminio įdegio produktus:D. O visai be reikalo… Nepaisant mano skepticizmo ir šiokio tokio išankstinio nusistatymo, Vita Liberata atstovė labai mielai (ir daug:)) su manimi susirašinėjo, pasakojo apie produktus ir galiausiai atsiuntė pabandyti:
Phenomenal 2-3 sav. savaiminio įdegio putas ir Fabulous savaiminio įdegio losjoną.
13083198_1702593400023463_4963558113448552716_n (1)
Visų pirma, tai, žinoma, mane papirko produktų sudėtis (jas galite pažiūrėti čia: www.vitaliberata.lt). Nedažnai (gal beveik niekada) įdegio produktai išsiskiria puikiais, sveikais igredientais ir yra sertifikuoti ECOCERT. Man tai yra milžiniškas privalumas ir džiaugsmas, kad pagaliau net ir tokie produktai gali būti sveiki, tik ar veiksmingi?
O veiksmingumo patikrinti aš neskubėjau (kas man visai nebūdinga):). Gavusi produktus, kelias dienas ramiai juos stebėjau:D, nes, visų pirma, neturėjau kūno šveitiklio, o antra, kažkaip vis nesiryžau. Visgi tikrai nesu tokio tipo priemonių ekspertė, o eksperimentuoti šiuo metu aš nelabai galiu sau leisti, bet, kelias dienas pakontempliavus, ryžausi…
Pirmas bandymas buvo įdegio putos (Medium, kaip štai čia: www.vitaliberata.lt).
phenomoussemedium125ml (1)
Peržiūrėjau kelis kartus naudojimo instrukcijos video ir pradėjau… kaip ir rekomenduoja, nuo kojos… Ką galiu pasakyti? Efektas matosi iškart. Kūnas tikrai ruduoja ir ruduoja palyginti gražiai. Putos su pirštine skirstosi gan lengvai, bet aš vis tiek sugebėjau prisidaryti dryžių:))). Na, bet tai turbūt normalu, aš tikrai nesu šitų reikalų specialistė, o įgūdžių čia vis dėlto reikia. Taigi, nepasakyčiau, kad rezultatas buvo tobulas, bet… visai neprastas. Kas šiuose reikaluose ne pirmokė, manau, rezultatas tikrai būtų arti tobulybės. Dėl spalvos iš pradžių aš taip pat šiek tiek abejojau. Kaklas – gražiai, rankos – labai gražiai, kojos – hmm… spalva atrodė šiek tiek keista. Nesakau, kad oranžinė ar kažkokia “pigi”, bet keista. Ir kažkodėl tik ant kojų:D, gal padauginau putų..? Ačiū Die… tas keistumas po kokio pusvalandžio praėjo. Tiesą sakant, apskritai, po šiek tiek laiko visas įdegis “susėdo” ir rezultatas stipriai pagerėjo. Tiek spalva (tapo dar natūralesnė), tiek dryžiai (pasidarė mažiau pastebimi).
Praėjus 12 arba 24 val. rekomenduojama dar kartą išsitepti putomis, bet aš to nedariau (ne paslaptis, kad aš dažnai laužau taisykles:D). Vietoj putų nusprendžiau išbanbdyti Fabulous losjoną (štai tokį www.vitaliberata.lt).
11239370-6184360419696435
Išsitepiau juo paprastai , tiesiog po dušo… ir žinokit, man jis laaabai patiko, net labiau nei putos. Kažkaip jis tarsi viską išbaigė. Likę dryžiai dar labiau sumažėjo, įdegio spalva patamsėjo ir pagražėjo. Aišku, nežinau, kas būtų buvę, jei būčiau pasitepusi putomis, bet losjonas man viską “sustatė” į vietas. Problema tik ta, kad, kaip tyčia, baigėsi tamsios veido pudros, taigi, einant į renginį teko šiek tiek pavargti, kad pasidažiusi neatrodyčiau kaip mimas (nors vis tiek šiek tiek atrodžiau:D, žr. nuotrauką).
Mamu_diena_Oze
Daaar viena man patikusi smulkmenėlė – kvapas. Jeigu St. Tropez giriasi sumažinę tą specifinį įdegio priemonių kvapą 70%, tai Vita Liberata galėtų girtis sumažinę 99%:). Prausiantis su St. Tropez įdegio žele, aš vis dėlto jutau tą kvapą tiek ant kūno, tiek ir vonioje, jau gerokai po maudynių, tuo tarpu naudojant Vita Liberata tikrai nieko nesijaučia (nors mano uoslė labai jautri). Tik kai labai labai giliai “pakvėpavau odos”:)), šiek tiek kažką lyg ir užuodžiau (todėl ir nesakau, kad sumažino 100%), bet tai beveik tas pats, kas nieko.
Reziumuojant… nelabai net turiu prie ko prikibti (o tai aš sugebu:)). Sudėtis puiki, o rezultatas tikrai labai geras (iki puikaus dar man reiktų pasitobulinti tepimo įgūdžius). Jeigu reikia super greito rezultato, tai putos gali būti idealus gelbėjimosi ratas, na, o jei niekas nedega, tai aš labiau rekomenduočiau “lengvesnio” poveikio losjoną. Kažkaip man, nemokšai, su juo saugiau:). Šiaip produktai tikrai faini ir verti dėmesio. Labai gerai naudoti va dabar, pavasarį, kai oda po žiemos dar visai visai balta, prieš keliaujant atostogauti, turint mažų vaikučių, todėl maksimaliai vengiant saulės arba naikinant nevykusio įdegio žymes:).
Aš šiuos produktus tikrai mielai ir toliau naudosiu (gal net išmoksiu normaliai išsitepti:D) ir net planuoju išbandyti kažkokią naujieną Body Blur…
Aiii… radau prie ko prikibti:))). Ant putų rašoma, jog įdegis laikosi 2-3 sav., bet aš tuo labai abejoju. Jei putas tepsitės du kartus (per 24 val.) ir dar po to palaikysite įdegį besitepdamos losjoną, tai taip, tikrai tikiu, kad įdegis laikysis ilgiau, bet jei darysit kaip aš, tai yra, pasitepsit vieną kartą putomis ir po to vieną kartą losjonu, tai tikrai nesvajokit apie 3 savaites rudo kūno. Aš va jau pradedu balti… taigi, baigiu rašyti ir lekiu tepti losjono.
Sveiko įdegio!
Neringa

Papildymas. Sulaukiau klausimo, ar produktai  netepa drabužių? Tai atsakau, ne, absoliučiai netepa. Aš išsitepiau putom, įsisukau į baltą chalatą ir… nieko. Saugu:).

Šaltinis: http://neringosgroziopatarimai.lt/grozio-patarimai/misija-imanoma-sveikas-ir-grazus-idegis-vita-liberata

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą